Witamy serdecznie na Naszej stronie i zapraszamy do jej eksploracji...

Nurkowanie to Nasza pasja, którą chcemy dzielić z innymi. Odkryj z Nami niezwykły świat, gdzie wstęp mają tylko nie liczni.

90% PRAKTYKI i 10% TEORII – wiedzy otrzymanej na Naszych kursach nie znajdziesz w książkach z serii „Nurkowanie…….na weekend”. Opieramy się na zdobytej wiedzy gwarantowanej ukończeniem właściwych, profesjonalnych szkoleń, bogatym doświadczeniu oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

UTRZYMUJEMY STAŁY KONTAKT Z UCZESTNIKAMI I ABSOLWENTAMI - systematycznie monitorujemy postępy naszych kursantów, a po zakończeniu kursu utrzymujemy stały kontakt z uczestnikami i absolwentami, informujemy Was o bieżącej ofercie, terminach szkoleń, kursach i wyjazdach nurkowych.

Instruktorzy


Waldek - instruktor płetwonurkowania
CMAS POL F02 M1 11 000009

Artur - instruktor płetwonurkowania
CMAS POL F02 M2 08 000005
CN NEPTUN - powstał w 2002 r. w Bydgoszczy. Jest sprawnie funkcjonującym i dynamicznie rozwijającym się klubem. Klubem, w którym poza składkami i legitymacją jest coś o wiele ważniejszego – klimat. Klimat, który tworzą ludzie, miejsca i fotografie. Czasami śmiejemy się, że szkolimy nie nurków, lecz przyjaciół, gdyż po każdym kursie ich przybywa. Być może dlatego w Naszym towarzystwie jest z kim porozmawiać, wypić kawę i …… umówić się na następnego „nurka”.


Odwiedź stronę NeptunDive